Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102 Florianópolis med 3 sovrum har ett strandnära läge i Florianópolis, cirka 5 minuter till fots från Ingleses Sul. Den här 134 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 6 gäster.
Sevärdheter i området inkluderar Praia da Cachoeira do Bom Jesus-stranden, cirka 7 km bort, Show Water Park som ligger inom 4 km från lägenheten. Boendet ligger i distriktet Ingleses. Nära lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102 hittar du Ingleses Beach.
Den här lägenheten har balkong med luftkonditionering, samt erbjuder utsikt över havet. Lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102 erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Dessutom finns det en dusch.
Förbättra din vistelse med bekvämligheter som kylskåp, ugn och köksredskap som finns på detta boende. Järnvägsstationen Main Bus är belägen ungefär 50 minuters bilresa bort.
- Lokala sevärdheter
- Praia dos Ingleses2 km
- Flygplatser
- Florianopolis Flygplats41 km
- Tågstationer
- Main Bus Station25 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Hiss
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Grill faciliteter
På rummet
- Trädgårdsmöbler
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102?
Priset för att boka lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102 är 226$. - ❓
Finns det en parkeringsplats på den strandnära lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102?
På den strandnära lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102 finns gratis privat parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Vad är den strandnära lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102s storlek?
Den strandnära lägenheten Apto Lindo Beira-Mar E Com Churrasqueira Rig0102s yta är 134 kvadratmeter. - ❓
Har denna strandnära lägenhet en pool på plats?
Denna strandnära lägenhet har en pool.